|SB| Vše o spřátelených územích

8. července 2015 v 14:56 | H.
Tak jsem se konečně dokopala k sepsání tohohle článku. No, nezasloužím si za to něco? Budu hádat co... Přes držku za to, že to tak dlouho trvalo? :D (ne, nemůžete mě praštit)I když nejsme spřátelená území, neznamená to, že spolu vedeme válku. Každopádně, není na škodu mít pár spojenců, no ne? Chcete k nim patřit? Napište mi pod tento článek, pravidla si přečtu já u vás, protože jsem líná psát článek, kde by jste se mohli zapisovat. Takže tak. Stačí, když napíšete svou přezdívku (to není nutné, přečtu si ji u vás na blogu, ale jestliže jste třeba ChukChuh a chcete, abych si vás zapsala jako Chukie, tak mi to napište - a ano, tu přezdívku jsem právě vymyslela :D) a blog (pokud jste zrovna přihlášeni, tak dokonce ani to není nutné :D)

K těm pravidlům. Ono to je víceméně všude stejné, ale pro ty, kdo vůbec nevědí - musíte jednoduše alespoň jednou za určitý čas navštívit blog svého SB (pokud tedy bude nějaký nový článek).

Ještě dodám... Jestli svou neaktivitu ohlasíte na svém blogu, nemusíte mi to zvlášť psát do komentářů. Stejně váš blg navštívím a přečtu si to. :D

Teď už k seznamu těch spřátelených územíček.

Reita (reita.blog.cz)
Tohru (tohru.blog.cz)
x
x
x
x
x
x 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama