|VÝZVA| 15denní .gif výzva

26. června 2015 v 18:53 | H.

Fuu, tady si dal někdo práci přeložit výzvu do češtiny, co? Jo, i pro mě samotnou je to nějaký divný. Něco musí být ve vzduchu. Je to vzduchem, jo, jo. Určitě jsem se něčeho nadýchala. Překlad není doslovný, ale myslím si, že to nijak nevadí. Původní znění tady. Osmičku jsem si upravila, protože Tumblr nepoužívám, jen tam kradu obrázky (:D zdroje uvádím). Jinak, znáte to. Přeloženou výzvu kopírovat jen se zdrojem. Jestli si použijete originál, tak zdroj samozřejmě není potřeba úvádět. Nevadí, že jste výzvu zahlédli u mě, je volně přístupná pro všechny, nejsem typ, co by chytal nerva. Taky bych poznamenala, že u mě to nebude na 15 dní. Celou výzvu splním okamžitě, přijde mi zbytečné "psát" článek s jedním gifem.

Aj! Ještě bych poznamenala, že ačkoliv jsem výzvu našla na stránce s k-pop výzvami, původně se nevztahuje konkrétně ke k-popu (teda, minimálně mně se nezdá, že by byla psaná přímo pro k-pop fandy), proto si musíte trochu vymýšlet.

Jestli si to chcete rozdělit na dny, doporučuji používat spíše nadpis typu: "Den první (Den jedna): Gif tebe, když jsi šťastná.". Za chvilku zjistíte proč, v téhle formě by to znělo jednotlivě zvláštně. :D Lze použít i něco jako: "Den 1: Gif zobrazující tebe při pocitu štěstí." apod., význam se nemění. Fungovat bude i: "Den první: Ty, když jsi šťastná.". Je to jen hra se slovíčky, tak si ji užíjte. Mně to zní trošku divně i v tomto článku, avšak už jsem to tak napsala. *nechce se jí to přepisovat*

Nemyslím si, že - především v rámci lásky ke k-popu - by překladu využila nějaká osoba mužského pohlaví, kdyby se to ale přece jenom stalo, stačí udělat ze šťastné šťastného atd.
Zveřejni gif, který zobrazuje...

Den první: Tebe, když jsi šťastná.
Den druhý: Tebe, když jsi smutná.
Den třetí: Tebe, když jsi nadšená.
Den čtvrtý: Tebe, když pomyslíš na školu.
Den pátý: Tvůj oblíbený televizní pořad.
Den šestý: Tvůj oblíbený film.
Den sedmý: Tebe, když jsi zahanbená.
Den osmý: Tebe, když vidíš nový komentář na tvém blogu.
Den devátý: Tebe, když jsi ospalá.
Den desátý: Tvojí oblíbenou skupinou či oblíbeného zpěváka/zpěvačku.
Den jedenáctý: Tebe, když jsi vytrašená.
Den dvanáctý: Tebe, když si myslíš "WTF?".
Den třináctý: Zvíře.
Den čtrnáctý: Tebe, když jsi zmatená.
Den patnáctý: Tvůj vůbec nejoblíbenější gif.Zveřejni gif, který zobrazuje...

Den první: Tebe, když jsi šťastná. (ano, trošku to působí jako škodolibý smích než měco, co vyjadřuje pocit štěstí, bez komentáře, já jsem nad míru spokojena :D)


Den druhý: Tebe, když jsi smutná. (no, nevypadám úplně takhle k sežrání, to ale platí ke každému gifu, co s tím nadělám, geny jsou podrázáci)


Den třetí: Tebe, když jsi nadšená. (co jsem to našla? Aha, 2PM, takže nic moc nového, tohle už jsme viděli hodněkrát...)Den čtvrtý: Tebe, když pomyslíš na školu. (nechci to dělat, musím to dělat, takže to počká na přestávku - i přesto si ze mě můžete brát příklad, nějakým neuvěřitelným způsobem jsem prolezla obě pololetí se samýma, to se mi nestalo tak od třetí, čtvrté, paté třídy? :D)


Den pátý: Tvůj oblíbený televizní pořad. (Weekly Idol... no, je tu ale třeba i Running Man a dalších sto korejských show, popřípadě seriálů, ale jeden musím být odvažná, musím si vybrat, každopádně, stejně jsem o tom nerozhodla já, rozhodoval tento gif)


Den šestý: Tvůj oblíbený film. (nevím, netuším, nemám ponětí, nemám páru)


Den sedmý: Tebe, když jsi zahanbená. (eh... hahahahah, najednou je tu nějaký horko, co?)


Den osmý: Tebe, když vidíš nový komentář na tvém blogu. (no, dobře, spíš něco jako "PARTY HARD", ale mně se šíleně líbil tenhle gif, takže zachovejte klid, jo a taky se omlouvám, nemám zdroj gifu, uložila jsem si ho hodně dávno do PC, jen jsem ho teď náhodně použila :D)


Den devátý: Tebe, když jsi ospalá. (dejte mi postel a nechte mě s ní o samotě, po tmě - nic víc nechci, prostě mě už konečně nechci spát, stejně už nic nevidím ani nevnímám, děkuji, s pozdravem H.)


Den desátý: Tvojí oblíbenou skupinou či oblíbeného zpěváka/zpěvačku. (jedni z mých oblíbenců, chtěla jsem trochu jiný gif, ale nchtěla jsem článek nijak věkově omezovat :P)


Den jedenáctý: Tebe, když jsi vytrašená. (whaaa, prostě mě odtud vezměte někam hodně daleko, s touhle obludou pod postelí spát nehodlám, nezajímá mě, že je tam jen vzduch, ale děkuji za upozornění, teď jdeme!)


Den dvanáctý: Tebe, když si myslíš "WTF?". (no, k tomuhle snad ani nemusím psát komentář, že?)


Den třináctý: Zvíře. (asi si to s tím pejsekm vyměním... moc ráda bych si to s ním vyměnila... MOC!! ... Kurňa asi se fakt musím léčit, zdá se mi to nebo žárlím na psa? I psi políbí víc megaultrasexyknakousnutí korejců než já)


Den čtrnáctý: Tebe, když jsi zmatená. (může mi to někdo prosím vysvětlit? NE? nevadí...)


Den patnáctý: Tvůj vůbec nejoblíbenější gif. (těch by bylo, skoro každý s tématikou k-popu, k-shows apod. :D, takže takový random gif, který spíše vyjadřuje, jak jsem si užila tuto výzvu, určitě ji zkuste taky a pošlite mi odkaz! :D)Všechny gify jsou ukradené, klikněte na ně a hodí vás to k jejich zdroji! Doufám, že si výzvu taky skvěle užijete. Ale žádné velké párty, sousedé by ohluchli (a vy možná z jejich poznámek následně taky, že... :D no, zkušenosti s tím nemám, na žádný takovýhle velký akce nechodím, raději nezkoušejte doma, může poškodit sluch)

Uvědomuji si, že člávěk nepůsobí nijak extra. Každá gif má jinou velikost atd. Každopádně, hledat gify/animace všechny o stejné - nebo zhruba stejné (to už by se dorovnalo) - velikosti by bylo peklo. Horký teplo.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Woo_Yong_Ki Woo_Yong_Ki | Web | 29. června 2015 v 21:07 | Reagovat

výzva vypadá opravdu zajímavě xD x3

2 Reita Reita | Web | 6. července 2015 v 11:56 | Reagovat

jej to je cuteeeeeeee XD ja sa fo toho asi pustím :3 a tiež to dám do jedného dňa :3 ....inak veľmi rada spriatelím :D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama